Blood on the dance floor
Bun venit! Daca sunteti fani Blood on the dance floor va asteptam sa va alaturati comunitatii!

Blood on the dance floor

AcasaPortalFAQInregistrareConectare
Bun venit la noi pe forum! Speram sa va distrati si sa fiti cat mai activi! ^_^

Distribuiţi | 

Copilaria....

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Copilaria....   Dum Apr 07, 2013 4:04 am

Frate... Am avut o suuuper copilarie... Deci... Nici nu stiu de unde sa incep ha ha

Ne duceam la magazin toata gasca / cartieru... si alegeam pufuleti sau pufarine... si incercam sa le prindem cu gura ha ha Si mereu veneau porumbei pe acolo pentru ca.. evident.. nu reuseam sa le prindem CU GURA ha ha Stii... nu conta cat ai la tine... tot gaseai ce sa iei. Pe atunci mancam o gramada de E'uri si chimicale... Dar nu ne pasa.. eram prea fericiti.. P'atunci.. beam toti din aceeasi stcla.. si uite ca n'am murit... Parca eram mai sanatosi pe atunci ha ha Oglinzile, frigiderul... erau toate pline de abtibilduri... Absolut... FULL ha ha Cand ne certam... era tragic... juma' de ora nu ne jucam.. Ceea ce pentru noi pe atunci dura vreo 2 secole.. Apoi.. din nou...joaca. Stateam toata ziua afara. Si prin toata ziua chiar asta vreau sa spun. Abea ne mai aminteam ca ne e foame. Incepeam ziua cu trancaneala, cateva ture prin parc... Ne trebuia doar o minge si eram cei mai fericiti. Tot ce faceam era sa tragem de timp pana se insera... ca sa jucam "Pitulus"... "Nebunia cu Pitulus".. Imi amintesc cum ne sunau parintii la caramizile de telefoane pe care le aveam pe atunci.. Pentru ca era intradevar foarte tarziu.. dar noi nu auzeam.. ori era pe silentios ca ieseam de la scoala, ori nu avea baterie... ori nu'l auzeam de la zgomotul rasului nostru. Si cand ne aminteam noi ca e tarziu ne ziceam " Ma da ce scuza sa folosesc de data asta" si raspundeam "Nixi una.. ca oeicum n'o sa mearga" ha ha Imi amintesc acuma ca nici ploaia nu ne oprea sa iesim afara.... Nimic nu ne oprea.. Dar cand totusi stateam in casa... obisnuiam sa incingem televizorul ala! Am mai scris deja la desene animate lista mea de desene animate.. dar nu am pot abtine sa nu o fac si aici:
1. Power Enders
2. Tom si Jerry
3. Viata cu Louie
4. Lumea lui Bobby
5. Laboratorul lui Dexter
6. Johnny Bravo
7. Fetitele PowerPaw
8. Couraje, catelul las
9. Familia Hlinstone
10. Ed, Ed, si Eddy
11. Vaca si Puiu
12. Billy si Mandy
13. Zambetul lui Sheran
14. Copiii de la 402

Etc. etc.... cam atat pot spune despre copilaria mea.. Voi .. ce'ati facut toata copilaria voastra? Pnetru ca.. cum stiti.. copiii din generatia asta sunt dependenti de Facebook... Deja ii aud cum zic

--> Le tu " Da kum $a spuy u k nu esh kopyl dak ink esht la 7 any" ha ha
--> Le el " Nush bro hay la klub in $eara asta $a incyngem nyshte puycutze ferbyntzy"
--> Le tu "Nycy eo nush bo$$ k tre $~o konvyng pe maykamea $a ma lase"

... Mda... Deci.. Voi?

Tequila
Sus In jos

Copilaria....
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Blood on the dance floor :: Sa discutam despre altceva :: Discutii, discutii..-
Mergi direct la: